Skandināvu dizains. Izcila Zviedru kvalitāte. Minimāls elektroenerģijas patēriņš.

Eļļas elektriskie radiatori

Eļļas radiatori ar jaudu - 400W, 500W, 700W, 1000W. Eļļas elektriskie radiatori 230V un 400V ar elektronisko termostatu un konvektoru.

Regulēšanas diapazons 5-30 °. Temperatūras novirze: + – 0,5°. Aprīkoti ar pārsprieguma aizsardzību. Ir sarkana LED spuldzīte, kas norāda, kad sildītājs darbojas. Termostats vienmēr tiek uzstādīts radiatora labajā pusē. Termostata platums ir 60 mm, kas iekļaujas ražotāja noteiktajos standartos, kuri atbilst visām ES prasībām.

Visi radiatori ir izgājuši augsta sprieguma pārbaudi un ražotāja gala kvalitātes kontroli, lai garantētu tā lietotājiem augstāko kvalitāti un drošību. Radiatori ir aprīkoti ar pārkaršanas aizsardzību, kas atslēdz jaudu pie augstas temperatūras.

Visi modeļi ir aprīkoti ar divu polu slēdzi un pret sala aizsardzību, ja temperatūra telpā ir mazāka par 5° C. Atbilst GS/CE prasībām. Aizsardzības līmenis IP20. Radiatoros ir izmantota „Frost-free” minerāleļļa. Apsildāmā platība un patēriņš, izejot no apmēram 50-55 vatiem uz kvadrātmetru. 2 gadu garantija.

230V radiatori tiek aprīkoti ar 1,3m garu kabeli ar kontaktdakšu. 400V radiatori tiek aprīkoti ar 0,6m garu kabeli un „Pluggin” savienotāju.

Radiatorus var papildināt ar atbalsta” kājām” kronšteiniem, lai tos varētu uzstādīt jebkurā telpas vietā ,nestiprinot tos pie sienas. Kronšteinu izmēri 300mm, 500mm un 550mm.

Ellas-radiators-1

Ellas-radiators-3

 

Ellas-radiators-4

 

Konvekcijas-Ellas-radiators-1

 

 

 

Citi produkti