Skandināvu dizains. Izcila Zviedru kvalitāte. Minimāls elektroenerģijas patēriņš.

Terases sildītājs LIDO 900

Jauda:900W (patērē 0,9kWh)
Spriegums: 230 Volt, 50Hz

Izmērs
: 425mm(B) x 425mm(D) x 270mm(H)
Svars: 2.4kg

Izdalītais siltums un apsildāmā platība: apmēram 4-5kv.m., ja sildītājs terasē pie griestiem atrodas 2 metru augstumā.

Sildītājs ir aprīkots ar siltumjūtīgo (infrasarkano on/off) pogu. Lai izmantotu sildītāju, jāpavelk ieslēgšanasstīgu,sildelements iedegas un izstaro siltumu. Reflektors iekšpusē ir veidots no alumīnija, kas siltumupalīdz novadīt tieši uz nepieciešamās terases platības apsildi, neļaujot radītā siltuma dispersiju. Sildītājs ir aprīkots ar aizsargrežģi, kas palielina drošību, lai izvairītos no nejaušas pieskaršanāssildelementam.

Šo sildītāju var stiprināt tikai vertikāli, piekarinot to pie terases jumta sijām vai griestiem. ”Lido”terases sildītājsir aprīkots ar 3metrusmelnustrāvas vaduarkontaktdakšu (230V).

Drošības ķēde(hroms) 105cm. Katrā galā drošības ķēdei ir karabīne. Uzstādiet sildītāju pie griestiem ar skrūvēm un iekariniet āķī, kas ir iekļauts sildītāja komplektācijā. Āķis ir paredzēts apmēram 6 -7 kg liela svara izturēšanai (sildītājasvars ir2.6kg).
Siltuma caurulesir paredzētas aptuveni5000 darba stundām. Siltuma caurules nomaiņu ir jāveicpersonāmar atbilstošāmzināšanām. Sildelements komplektā ir pilnībāsamontēts.

Klīrenss: Uzstādīšana jāveic tā, lai sildītājs atrastos ne mazāk kā180cm no grīdas vai ne mazāk kā 40 cm no galda virsmas. Sildītāja minimālajam attālumam no griestiem jābūt no 30-50cm un 25-30cm no sienas. Ja apsildāmajā telpā vai terasē atrodas aizkari, tad sildītāja atrašanās attālumsno tiem ir jāpalielina līdz min.1 metram.

Iepakojums: Vienā iepakojumā ir divi gabali, katrs no tiem iepakots atsevišķi. Iepakojuma veids – kartons.