Skandināvu dizains. Izcila Zviedru kvalitāte. Minimāls elektroenerģijas patēriņš.

Terases sildītājs „Parma”

Spriegums: 230Volt, 50Hz

Jauda: 750W (patērē 0,75 kWh)

Izmēri: 330mm (W) x330mm (D) x215mm (H)

Svars: 1.2kg

Iepakojums: Vienā iepakojumā ir četri gabali ,katrs no tiem iepakots atsevišķi. Iepakojuma veids- kartons.

Sildītājs ir aprīkots ar siltumjūtīgo ( infrasarkano on / off) pogu. Lai izmantotu sildītāju ar 900 w jaudu, jāpavelk ieslēgšanas stīgu, sildelements iedegas un izstaro siltumu. Reflektors iekšpusē ir veidots no alumīnija, kas siltumu palīdz novadīt tieši uz nepieciešamās terases platības apsildi, neļaujot radītā siltuma dispersiju.

„Parma” terases sildītājs ir aprīkots ar 3 metrus melnu strāvas vadu ar kontaktdakšu (230V). Drošības ķēde (hroms) 105 cm nodrošina, ka sildītājs nevar nokrist. Katrā galā drošības ķēdē ir karabīne. Uzstādiet sildītāju pie griestiem ar skrūvēm un iekariniet āķī, kas ir iekļauts sildītāja komplektācijā. Āķis ir paredzēts apmēram 5 -6kg liela svara izturēšanai (sildītāja svars ir 1.2kg). Sildītājs ir aprīkots ar aizsargrežģi, kas palielina drošību, lai izvairītos no nejaušas pieskaršanās sildelementam.
Siltuma caurules ir paredzētas aptuveni 5000 darba stundām.Siltuma caurules nomaiņu ir jāveic personām ar atbilstošām zināšanām. Sildelements komplektā ir pilnībā samontēts.

Klīrenss: Uzstādīšana jāveic tā, lai sildītājs atrastos nemazāk kā 180cm no grīdas vai nemazāk kā 40 cm no galda virsmas.Sildītāja minimālajam attālumam no griestiem jābūt no 30-50cm un 25-30cm no sienas. Ja apsildāmajā telpā vai terasē atrodas aizkari,tad sildītāja atrašanās attālums no tiem ir jāpalielina līdz min. 1 metram.