Skandināvu dizains. Izcila Zviedru kvalitāte. Minimāls elektroenerģijas patēriņš.

Terases sildītājs ”Venice”

Stingrās konstrukcijas, nerūsējošā tērauda terases sildītājs ar trīs pozīciju siltuma un jaudas iestādījumiem ar regulējamu augstumu un laima taimera funkciju maksimums līdz 60min.
Ir aprīkots ar 300 cm garu iezemētu kabeli ar kontaktdakšu(230V) aprīkots ar halogēno apkures lampu,kura nodrošina gan tiešo siltumu,gan siltu ,baltu gaismu.Šieterases sildītāji ir ievērojami izdevīgāki un ekonomiskāki, nekā tada paša tipa terases sildītāji, kuri darbojas uz gāzi.

Diametrs:Ø60cm
Regulējams augstums no 160-210cm
Speciāli paredzēts lietošanai ārpus telpām.
Jauda:900/1200/2100W
Spriegums 230V/50Hz
Svars 16kg.
Aizsardzība: IP44

Iepakojums: Viens gabals, kartona iepakojumā.
Aizsardzības līmenis IP4X,t.i.iekārta ir pasargāta no svešķermeņu iekļūšanas,kuru izmērs ir lielāks par 1mm,kā arī ir nepieļauj jebkādu tiešu roku un instrumentu saskari ar elektrību vadošajām detaļām.
Aizsardzības līmenis IPX4,Iekārta ir pasargāta no ūdens šļakatām,kuras var būt vērstas uz konstrukciju no jebkura virziena un leņķa.

Drošība:GS/CE
GS- Vācijas drošības sertifikācijas zīme,GS no vācu valodas tūlkojas kā Geprüfte Sicherheit( drošība ir sertificēta)GS ir standarts,kas ir noteikts ar Vācijas produktu drošības likumu.Tas nozīmē ka ražotājs savā ražošanas procesā izmanto standartus ,kuri atbilst Vācijas produktu drošības likumā uzskatitītajiem kritērijiem,kuri pēc savas būtības ir augstāki par vidēji pieņemtajiem standartiem ES un pasaulē kopumā.GS sertifikācijas zīme tiek piešķirta ražotājam kura produkta drošība parasti pārsniedz vidējo tirgū pieejamo līdzvērtīgās produkcijas drošības līmeni.
GS ir iekļauti visi Eiropas Kopienas” zema sprieguma direktīvs” (Low Voltage Directive) noteikumi un prasības, ko apzīmē ar abriatūru CE, direktīvas nr. 1997/01/01.

CE – Eiropas Kopienas “zema sprieguma direktīvas” (Low Voltage Directive), Nr.1997/01/01 noteikumi, standarti un prasības elektro produktiem un elektro produktu ražotājiem.